שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  החתונה של אפרת ויעקב אקרמן

  הזוג המהמם הזה לא נתן אפילו ליום הכי חם בשנים האחרונות להפריע לחגיגת החתונה המקסימה שלהם

  תאריך נישואים: 02/08/2015

  איך הכרתם?

  לפני שנתיים בערך הכרנו ב"גולדסטאר ברנז'ה", מסיבת ענק של כמה ימים שמתקיימת בכל שנה במלון באילת. במלון היינו חדר ליד חדר וכך הכרנו. זו לא היתה אהבה ממבט ראשון. אני הייתי בתקופה כעוסה על גברים. אחרי אילת יצא שהתחלנו לעבוד יחד, והעניינים התחילו להתחמם. ערב אחד הוא הקפיץ אותי הביתה מהעבודה בלילה ואז היתה הנשיקה הראשונה שלנו.

  איך הייתה הצעת הנישואין?

  כמה ימים אחרי ליל הסדר האחרון, ביום ההולדת של אמא של יעקב, הוא עבד עליי שנחגוג אצלנו את יום ההולדת שלה. הזמנו הרבה אורחים משני הצדדים, הכנו הכל אצלנו בבית, ואז מול כולם הוא כרע ברך ושלף טבעת. היה קצת מביך, אבל ברור שאמרתי כן. אחר כך הסתבר לי שהוא קנה את היהלום לטבעת כבר 9 חודשים לפני כן, אבל הסתבך עם העיצוב לטבעת. בסופו של דבר חברה שלי, שעובדת בבורסה ליהלומים, עזרה לו, וכשהטבעת היתה מוכנה, הוא הציע.

  איך בחרת את שמלת הכלה שלך?

  הדבר שהיה לי הכי חשוב בשמלת כלה הוא המחיר שלה. רציתי למצוא משהו במחיר שפוי, שתהיה עדינה ומיוחדת ושיעקב יאהב אותה. עשיתי סיבוב מדידות בחנויות, ראיתי שמלות שעולות גם 15,000 ₪ להשכרה לערב החתונה בלבד. בסופו של דבר עשיתי מיקס מהדברים שאהבתי בכל מיני שמלות ונתתי לגלי, שהיא תופרת פרטית, לתפור אותה. היא עלתה לי בסופו של דבר 1,500 ₪ בלבד.

  איך בחרתם את טבעות הנישואין ומאיפה קניתם אותן?

  חברת ילדות שלי מהגן, מהחברות הכי טובות שלי, סיימה לימודי צורפות והכינה את הטבעת שלי, שהיא טבעת מאוד לא שגרתית. הטבעת של יעקב נקנתה ב"בטבעת זו" בדיזנגוף סנטר.

  באיזה גן אירועים התחתנתם ולמה דווקא שם?

  התחתנו בגן האירועים שמים וארץ באזור השרון. מכיוון שהמשפחות שלנו מהמרכז ומחיפה, רצינו למצוא מקום באמצע הדרך. היה חשוב לנו שלמקום יהיו את כל הרשיונות ושהמחיר יהיה שפוי. ומכיוון שידענו שאנחנו מתחתנים בחתונת קיץ (עדיין לא ידענו שהחתונה שלנו תיפול על היום הכי חם בשנים האחרונות, אבל היה ברור שיהיה חם), רצינו מקום שיש לו גם גן אירועים וגם אולם ממוזג. לפני ההחלטה ראינו רק שני אולמות. כשהגענו לשמיים וארץ, קיבלו אותנו בחיבוק חם ואוהב. לא הרגשנו שמנסים למכור לנו משהו, אלא שבאמת דואגים לנו ולצרכים שלנו.

  אבי וענונו, שהיה מנהל החתונה שלנו, דאג לנו מא' ועד ת' ושם לב לכל הפרטים הקטנים. אפילו אחרי החופה, כשכולם קפצו לחבק אותנו ולהגיד מזל טוב, הוא הגיע עם כוס מים ליעקב והסיר ממני את ההינומה, שלא תפריע.

  מה היה שיר הכניסה לחופה שלכם?

  בחרנו בשיר לא מוכר של להקה לא מוכרת – Towers של Bon Iver. אין לשיר משמעות מיוחדת עבורנו, אבל הוא מרגש את שנינו והוא לא שיר חופה קלאסי. אפילו הדיג'יי לא הכיר את השיר ואת הלהקה לפני החתונה שלנו.

  איפה הצטלמתם תמונות טרום חתונה?

  תכננו להצטלם בשוק הפשפשים וגם בשדה כלשהו בדרך, אבל היו לנו לא מעט עיכובים, אז בסופו של דבר ניצלנו את המרפסת המדהימה שלנו, שצופה לים ורואים ממנה את כל תל אביב. אלון וגיא מ-AGS הגיעו בבוקר אלינו הביתה, היו מאוד סבלניים, זרמו איתנו, וכשהיינו בהלם, גם ביימו אותנו. התמונות יצאו מדהימות. גם התמונות מהמרפסת, גם אלה של בניין המגורים שלנו וגם צילומים שערכנו מתחת לבית, במדרחוב נחלת בנימין בתל אביב.

  מה היה הכי קשה בארגון החתונה?

  התחתנו דרך "צהר" ולצערנו ברגע האחרון, ביום החתונה, הרב דרש בערך 500 ₪ יותר מהמחיר שסוכם עליו מלכתחילה. בסופו של דבר, בלחץ הרגע, שילמנו, אבל נשארנו עם טעם מר בפה.

  מה היה הכי כיף בארגון החתונה?

  באופן מפתיע, דווקא הדרכת הכלה, שעברנו גם דרך צהר. הגענו יחד לזוג דתי מדהים, ובתוך הטירוף והלחץ של ארגון החתונה, ישבנו אצלם למשך 4 שעות של שקט. הרגשנו כמו בטיפול זוגי, כמו הרפייה. יצאנו משם אחרי חצות ב"היי" מוחלט.

  מה התכנון לירח הדבש?

  כרגע אנחנו חוסכים לנסיעה לתאילנד ולפיליפינים.

  אם היו לך מיליון דולר, מה היית מוסיפה או משנה בחתונה?

  הייתי מוסיפה שפע של פרחים אמיתיים, ממש מפוצצת את האולם. אולי עושה בחוץ גם משהו עם מים.

  טיפ לזוגות שמתחתנים בקרוב

  תתחתנו בשמיים וארץ! מקום נהדר ומרגיע. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ושדואגים לנו. היה כיף לתת את המושכות למישהו אחראי, חם ומחבק. ההורים שלי ממש התאהבו באבי, מנהל החתונה!

  עשו את החתונה

  אבי המקסים מ"שמים וארץ". שמלה – גלי, תופרת פרטית. צלמים – אלון וגיא מ-AGS. דיג'יי – כפיר אברהמי המדהים, שאפילו שהגענו אליו באופן פרטי, בלי לדעת שהוא נמצא ברשימת הספקים של האולם, היה כן איתנו, סיפר לנו שהוא ברשימה ולקח מחיר של ספק של האולם. המסיבה היתה מעולה בזכותו והוא גם ערך נהדר את שיר הכניסה לחופה.