שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  היתרונות והחסרונות שבקיום חתונה בשישי

  אם גם אתם מתלבטים אם לערוך את החתונה ביום שישי או במהלך השבוע בשעות הערב, הגעתם למקום הנכון. הכנו עבורכם רשימת יתרונות וחסרונות לחתונת שישי בצהריים, לכם נותר רק לקרוא ולהחליט

  אם פעם החתונות הכי שוות התקיימו בחמישי בערב, כדי לאפשר לאורחים להתאושש בנחת מההנגאובר, היום הדברים קצת שונים. זוגות רבים מעדיפים דווקא את האווירה הנינוחה והמיוחדת של חתונה בשישי בצהריים.

  תאורה בוהקת ונגיעות לבנות לשישי

  תרים אחר היתרונות של אירוע בשישי

  המחיר – חתונה בשישי בצהריים תהיה לרוב זולה יותר מחתונת ערב – אפשר לוותר על תאורה, שנדלירים ונרות על כל שולחן (בחלק מהכסף שתחסכו, תוכלו להשתמש לקישוטי פרחים). האוכל לא צריך להיות ארוחת ערב מלאה, ותוכלו להסתפק בארוחה קלילה (הנועזים במיוחד יכולים לבחור בארוחה חלבית). ובנוסף, יום שישי נחשב ליום חלש עבור בעלי העסקים בתחום האירועים, כך שיהיה קל הרבה יותר להתמקח על המחיר מול נותני השירותים ולחסוך עוד קצת.

  אווירה אינטימית – חתונה לאור יום בדרך כלל מתאימה לזוגות שמבקשים לערוך חתונות קטנות ואינטימיות יותר, ומתקשים לעמוד במכסת האורחים, שמעמידים גני האירועים. האווירה בחתונות שישי בצהריים היא בדרך כלל קלילה, אינטימית ומשוחררת יותר מאשר בחתונות המתקיימות בשעות הערב.

  ילדים – אם אתם מעוניינים להזמין לחתונה משפחות רבות עם ילדים, כדאי לשקול לערוך את החתונה בשישי בצהריים. בשעות הערב הילדים עייפים ולא מצליחים ליהנות מהאירוע, ואילו בחתונת צהריים הם יכולים להיות ממש חלק מהחתונה. זוגות רבים, שמתכננים חתונת צהריים ומזמינים משפחות עם ילדים, מארגנים בעלות נמוכה שולחנות תעסוקה לילדים – צביעה, בועות סבון, איפור פנים ועוד.

  קבלת פנים בחוץ להגברת האינטימיות

  פחות ריקודים, יותר דיבורים – אם אתם בונים על החתונה שלכם כעל המסיבה הכי שווה בעיר, כדאי שתשקלו שנית אם לקיים אותה בשישי בצהריים. בחתונות שישי בדרך כלל קשה יותר לגרום לקהל לקום על הרגליים ולפזז לצלילי "בלבלי אותו", ורוב האורחים שלכם יעדיפו להמשיך ליהנות מרביצה בשמש עם כוס משקה ביד.

  חתונה קצרה – מכיוון שגני האירועים רוצים לשמור על תעודת הכשרות שלהם, וגם הרבנים קצרים בזמן בימי שישי, יוצא שהחופה נערכת לרוב בסביבות 13:00, ואולם האירועים יאלץ לקפל לכם את האירוע בשישי בסביבות אחר הצהריים המאוחרים (כשעה לפני תחילת השבת), גם אם החתונה תהיה עדיין בשיאה.

  האורחים וכניסת השבת – בנוסף לעניין הכשרות, קחו בחשבון שייתכן שחלק מהאורחים שלכם שומרי שבת. עבור אלה חתונות שישי הן לרוב פחות נוחות – החתונה תבוא על חשבון ההכנות לשבת, הם עלולים להילחץ שלא יספיקו לחזור הביתה לפני כניסת השבת, ואם הם גרים רחוק מהמקום בו החלטתם לקיים את החתונה, ייתכן שיעדיפו פשוט לוותר על הנסיעה לחתונה. אגב, גם אורחים שאינם שומרי שבת עלולים להילחץ מכך שהיום הפנוי היחיד שלהם במהלך השבוע ינוצל לטובת החתונה שלכם.

  צילום – זה נשמע מוזר, אבל צלמים מסכימים על העובדה שחתונות ערב קל יותר לצלם. כדי לקבל תמונות מיוחדות בחתונה לאור היום, תצטרכו לשכור צלם מוכשר במיוחד, ולבדוק מראש שיש לו ניסיון בצילום חתונות יום.

  התארגנות – אם בחתונה רגילה מתחיל הזוג את ההתארגנות שלו בשעות הבוקר המאוחרות, דמיינו מה עובר על זוג שצריך להיות מוכן לחופה בשעה 13:00. אם אתם לא טיפוסים של בוקר מוקדם, אולי כדאי לוותר מראש.

  עיצובי גינה בגן האירועים לקבלת השבת

  מקווים שהצלחתם להחליט, רק אל תשכחו לחזור לספר לנו איזו חתונה ערכתם ואיך היה!