שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  טיפים לארגון חתונה קטנה

  חתונה קטנה יכולה להיות אירוע אינטימי ומקסים, אבל איך עושים את זה נכון בלי להתחיל את החיים המשותפים עם חור בכיס?

  במדינה שבה חתונה עם 250 מוזמנים נחשבת ממוצעת, לא קל לתכנן חתונות קטנות ולצאת ללא נזק כלכלי. אבל אם החלטתם שאתם רוצים רק את הקרובים לכם איתכם בחתונה, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה בדרך הטובה ביותר. קבלו טיפים חשובים, שיסייעו לכם לארגן חתונה קטנה ומושלמת.

  איך בוחרים את מי להזמין?

  אחת הרעות החולות של חתונה קטנה היא שהן מתחילות קטנות, ובשלבי התכנון המתקדמים גדלות, כשאמא מסבירה שחייבים להזמין את הקולגה מהעבודה ואבא מתחנן שתרשו לו להזמין את בן הדוד מדרגה שנייה. אז איפה שמים את הגבול? אם חשובה לכם האינטימיות של החתונה, התחילו במשפחה הקרובה ובחברים הקרובים, אלה שעבורם השתתפות בחתונה שלכם היא זכות ולא עונש.

  כשיש לכם רשימה סגורה, החליטו על כמות המוזמנים שאתם מוכנים להוסיף לרשימה הזאת ושתפו את ההורים. שבו איתם והסבירו להם שאתם לא רוצים חתונה שבה לא תדעו לזהות את רוב האורחים, אלא חתונה שמי שמגיע אליה, מגיע כי הוא רוצה לשמוח בשמחתכם ולא כי הוא מרגיש לא נעים להבריז.

  בחרו היטב את הסובבים אתכם בחתונתכם

  איך בוחרים מקום?

  מכיוון שרוב אולמות וגני האירועים דורשים מינימום מוזמנים, חתונות קטנות לרוב עולות יותר. נסו למצוא מקום שתאהבו, שלא מגביל אתכם במינימום מוזמנים, או שתוכלו לשקול אלטרנטיבות כמו חתונה בבית (אם למישהו מבני המשפחה הקרובה יש בית פרטי עם חלקת דשא הגונה) או במסעדה. אצלנו ב"שמים וארץ", למשל, תוכלו לחגוג חתונה קטנה באולם אירועים יפהפה בלב השרון, ששוכן בתוך גן ירוק וקסום – התפאורה האידיאלית לחתונה קטנה, אינטימית ונעימה.

  אצלנו ב"שמים וארץ", תוכלו לחגוג חתונה קטנה באולם אירועים יפהפה בלב השרון

  שימו דגש על אישורי הגעה

  אחד הגורמים הכי בעייתיים בחתונות קטנות, הוא אורחים שלא מגיעים ברגע האחרון. מכיוון שמלכתחילה מספר המוזמנים שלכם קטן יחסית, טווח הטעויות שלכם קטן הרבה יותר משל חתונה ממוצעת. אם מספר אורחים לא מגיעים ללא הודעה מוקדמת, תרגישו את זה בתקציב החתונה הסופי הרבה יותר מאשר אם מספר זהה של אורחים לא יגיע לחתונה ממוצעת או גדולה. לכן חשוב במיוחד להקפיד על אישורי הגעה. התקשרו בעצמכם לאורחים (הרי גם ככה כולם בני משפחה וחברים קרובים) כשבוע לפני החתונה וודאו שהם מגיעים. כדאי לערוך סבב טלפונים נוסף, מצומצם יותר, כיומיים לפני החתונה למוזמנים שאתם לא בטוחים שיגיעו, כדי לוודא באופן סופי את מספר המוזמנים.

  בגלל כמות המוזמנים הקטנה, חשוב במיוחד להקפיד על אישורי הגעה

  האקסטרות

  עיצוב אישי של החתונה, מתנות לאורחים, הזמנות… על כל אלה אפשר להוציא, בלי לשים לב, סכומים גבוהים מאוד. היתרון הגדול של חתונות קטנות הוא שהרבה מהאקסטרות האלה אתם יכולים לתכנן בעצמכם. כך גם תחסכו כסף וגם תזכו לחתונה מיוחדת, שאין לאף אחד אחר. רצוי להשתמש לצורך כך בלוחות השראה דוגמת פינטרסט – התחילו לנעוץ רעיונות שמוצאים חן בעיניכם כבר בשלב התכנון המוקדם. כשתתקדמו בהכנות, יהיה לכם כבר לוח השראה מגוון, ממנו תוכלו לבחור את הרעיונות שהכי מתאימים לכם.

  מתנות קטנות לאורחים

  באהבה, גן אירועים באזור השרון והמרכז שמים וארץ