שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  טרנדים בטבעות כלה וחתן

  איזה טבעות יככבו על אצבעותיהם של הכלות והחתנים בחורף הקרוב?

  עולם החתונות כולל השראות רבות מתחום האופנה הקלאסי. כמו בשמלות כלה, שמדי שנה מעצבי השמלות יוצאים בקולקציות חדשות, כך גם בתחום טבעות הנישואין לכלה ולחתן. מעצבי התכשיטים והרשתות המובילות יוצאים מדי שנה בקולקציה חדשה, ובה פרשנויות עדכניות לטבעות הקלאסיות.

  רשת רויאלטי משיקה בימים אלה קולקציית טבעות לכלה ולחתן, בעיצוב מודרני, הכוללת בנוסף לדגמים הקלאסיים, טבעות במראה מפוסל בהשראות איתני הטבע וטבעות במוטיבים גיאומטריים במראה טרנדי או במראה מינימליסטי קלאסי. הטבעות נוצרות בעבודת יד וברמת צורפות גבוהה, בשילוב חיתוך דיאמונד (דיאמונד קאט) שגורם לזהב לנצנץ באופן קבוע. משמעות הדבר, שטבעות הזהב מקבלות מראה של יהלומים מנצנצים.

  טבעות כדת וכדין, מעוצבות בעבודת יד. להשיג ברשת רויאלטי (צילום: מנחם רייס)

  בהתאם לטרנד החזק השולט כיום בעולם הטבעות, של טבעות נישואין גדולות, רחבות היקף ובעלות נוכחות, גם קולקציית טבעות הכלה והחתן החדשות כוללת טבעות רחבות ובולטות בנוכחותן בשילובי צבעי זהב בגוונים שונים. מי שממש רוצה להיות מיוחד, לא יסתפק בכך וגם יוסיף גם סמלים בינלאומיים או סמלים שיש להם משמעות מיסטית.

  טבעות זהב בהשראת הטבע. הקולקציה החדשה של רשת רויאלטי (צילום: מנחם רייס)

  טרנד נוסף שכדאי לשים אליו לב הוא מגמה מעניינת, של טבעות בעלות שוליים לא ישרים, שנראים כמו גל, וחיתוך זה משווה לטבעת מראה א סמיטרי. בנוסף בעונת החתונות הקרבה יבלטו טבעות קעורות, בהן החלק הפנימי נמוך יותר מהשוליים, מה שיוצר מסגרת לטבעת.

  מחירים: החל מ-700 ש"ח