שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  מדריך לבחירת מאפר לחתונה

  היום המאושר בחייך מתקרב ואת מתלבטת באיזה מאפר או מאפרת לבחור לחתונתך? למאפר יוסי ביטון יש את הטיפים הכי טובים לערב היפה בחייך

  המאפר הבינלאומי יוסי ביטון נתן לנו כמה טיפים חשובים לבחירת מאפר מקצועי לערב הגדול בחייך, בכל עונה בה תתחתני. מה יש לבדוק לפני הפגישה, מה צריך לשאול, מה צריך לספר לו וכל מה שיסייע לך להשיג את הלוק הכי חלומי בערב המרגש בחייך.

  פגישה מקדימה – חובה!

  חשוב להיפגש עם המאפר לפני יום החתונה. לפני שאת קובעת פגישה, בדקי קצת באינטרנט, בפורומים ודרך חברים מי הספר, מה סגנון האיפור שלו והאם הוא מתאים לאישיותך. בפגישה עם המאפר או המאפרת, בקשי ממנו לראות תיק עבודות. מאפרים שגאים בעבודתך, יציגו את העבודות בשמחה ולעיתים קרובות תמצאי מבחר מעבודותיהם עם מכתבי תודה של הכלות, גם באתר ובעמוד הפייסבוק של המאפרים.

  המאפר הבינלאומי יוסי ביטון ממליץ לכל כלה לקבוע פגישה מקדימה עם המאפר

  תשומת לב לפרטים

  יש לשים לב האם המאפר מתעניין בסגנון השמלה, בצבע השמלה, בזר ובעיצוב השיער, שכן כל אלה ישפיעו על בחירת האיפור הנכון והמתאים ביותר עבורך. מאפר מקצועי יקדיש תשומת לב לכל הפרטים הנלווים.

  מאפר בעל ידע וניסיון

  מאפר טוב צריך לדעת לשלב את מה שמתאים לך מבחינה מקצועית (כמו צבעים, חלקים שיש להדגיש ואחרים שיש דווקא לטשטש) עם מה שאת מרגישה שהולם אותך ובכלל עם הסגנון שלך.

  תיאום ציפיות בין המאפר לכלה

  על מנת לקבל את התוצאה האידיאלית באיפור ולקבל את המראה שהכימ יהלום אותך, את צריכה להיות שותפה דומיננטית בתהליך עם המאפר. בפגישה המקדימה עימו שתפי אותו בסגנון שאת אוהבת ובצבעים שאת מעדיפה אך מצד שני היי פתוחה להצעות המאפר. מאפר טוב ידע לתרגם בצבעים את מה שאת אוהבת, למה שבאמת מחמיא לך.

  הכלה מוכרחה לשתף את המאפר בסגנון האיפור הטבעי שלה כדי שיידע להתאים לה את המראה המושלם

  הרשי לעצמך להעיז

  איפור החתונה שלך יהיה בדרך כלל שונה מהאיפור אליו את רגילה בחיי היום יום, אך כאשר הוא מתחבר לאישיותך, את עשויה לגלות צד חדש ויפה במיוחד שלך. לכן, היי חיובית ופתוחה לגבי השינויים שמציע המאפר.

  איפור ניסיון – מה צריך לדעת

  אז אמרנו שאיפור ניסיון הוא חובה, וכעת נדבר על מהלך איפור הניסיון: ראשית, לפגישת איפור הניסיון בואי לבושה בבגד בגוון התואם את השמלה על מנת שלמאפר תהיה אפשרות להתחבר עד כמה שאפשר לצבע של השמלה ולהתאים את הגוונים שיתאימו לה בהתאם. את גם יכולה לבקש מהסטודיו שמעצב לך את שמלת הכלה, שיתנו לך דוגמה לבד ממנו תפורה השמלה שלך ולהביא איתך לאיפור הניסיון.

  מאפר דייקן ומקצועי

  כשאת מגיעה לפגישה, הקדישי תשומת לב לעמידה של המאפר בזמנים. מאפר טוב נמדד גם בעמידה שלו בזמנים ולכן יעבוד עם יומן מסודר שיקנה לך מושג לגבי מוסר העבודה שלו.

  איפור מקצועי דורש מיומנות, ניסיון, דיוק ועבודה עם חומרים מקצועיים באיכות גבוהה

  כמה זמן לוקח איפור ניסיון?

  שימי לב: איפור מקצועי דורש לפחות 40 דקות מזמנו של המאפר. בעולם האיפור המקצועי לא קיים מושג של איפור ב- 20 דקות – מאפר שיתעקש לאפר אותה בפרק הזמן הקצר זה לא יוכל להגיע לתוצאה הטובה והמקצועית ביותר, כפי שמגיע לך ביום החשוב בחייך.

  תשומת לב מיוחדת הקדישי לבדיקת החומרים שבהם משתמש המאפר, כיוון שאיכותם תשפיע על התוצאה של האיפור ועל עמידותו. אל תתביישי לשאול, ואחר כך גם לבדוק באינטרנט האם אכן מדובר במוצרים מקצועיים שישמרו על עור הפנים שלך מצד אחד ויתנו תוצאה מעולה שתחזיק מעמד לאורך כל החתונה.