שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  רעיונות לעיצוב החופה

  טקס הנישואים הוא, כמובן, גולת הכותרת של החתונה, ולמרות זאת זוגות רבים משקיעים זמן ומאמצים רבים בתכנון החתונה, בלי להקדיש מספיק תשומת לב לחופה. כדי שלא תתפסו גם אתם לא מוכנים, קבלו רעיונות מקסימים ויפים לעיצוב החופה שלכם

  בין האולם, לקייטרינג, לשמלה ולדיג'יי, לפעמים קל לשכוח את כוכבת החתונה האמיתית – החופה.

  חופה מסורתית

  החופה המסורתית היא החופה הכי פשוטה שתמצאו, ויש האומרים – גם הכי יפה. חופה מסורתית מורכבת מ-4 כלונסאות ובד לבן פרוש מעל. החופה המסורתית יכולה להיות חופה עומדת או חופה נישאת, שמוחזקת על ידי הקרובים אליכם. הכלונסאות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, אך בדרך כלל עשויות מוטות במבוק. מי שחשובה לו המסורת יכול גם להחליף את הבד הלבן בטלית פרושה מעל.

  חופה מסורתית בגן האירועים של שמים וארץ

  חופה כפרית

  החופה הכפרית לוקחת את החופה המסורתית צעד אחד קדימה. חופה כפרית תהיה מורכבת, בדרך כלל, מעמודי במבוק, בד לבן פרוש מעל ותוספות של בד סביב עמודי הבמבוק או בין העמודים. בנוסף, כדי להעניק גוון כפרי אמיתי, תוכלו להוסיף סידורי פרחים עדינים על העמודים או על הבד העליו של החופה. רוצים ללכת על מראה כפרי לגמרי? החליפו את הבמבוק בענפים גדולים ולא ישרים, פירשו מעל בד תחרה והוסיפו פרחים. הרבה פרחים.

  חופה כפרית. עיצוב וצילום: ליאת רדליך, חברת ליאתריס liatris

  חופה יפנית

  מעיצובי החופות הפופולריים ביותר בארץ. חופה המורכבת בדרך כלל מארבעה עמודים מלבניים מוארים ומעליהם פרוש בד לבן. כמובן שניתן להוסיף קישוטים שונים לחופה, כמו סידורי פרחים, בד לבן שנשפך בחלק האחורי של החופה, שרשראות של נורות קטנות בין עמודי החופה או וילונות בד בין העמודים.

  חופה יפנית. עיצוב וצילום: ליאת רדליך, חברת ליאתריס liatris

  חופה עגולה

  אולי תתפלאו לשמוע, אבל החופה שלכם לא חייבת להיות מרובעת. למען האמת, תוכלו לבחור באיזו צורה שרק תרצו. בשנים האחרונות מופיעות בגני האירועים לא מעט חופות עגולות, והטרנד רק הולך ומתחזק. לעומת החופות המסורתיות, שניתן לעצב על בסיס החופה שמעניק לכם המקום, כדי לבנות חופה עגולה מוצלחת, רצוי להיעזר באיש מקצוע.

  חופות עגולות יכולות להיות מקושטות בסגנון כפרי ופשוט, עם פרחים והרבה בד לבן מסביב. אם תעדיפו חופה מפוארת יותר, תוכלו להוסיף גם תאורה פנימית, כדורי פרחים, כדורי זכוכית, כיסויי טול סביב ופרחים בכל חלקה העליון של החופה.

  חופה עגולה. עיצוב וצילום: ליאת רדליך, חברת ליאתריס liatris

  הגישה לחופה

  כשאתם מחליטים על עיצוב החופה, חשוב לזכור גם את הגישה לחופה ולקחת בחשבון שאלות כמו היכן תצעדו לחופה, היכן יישב הקהל, האם אתם רוצים תאורה בצידי השביל ועוד. לחופות בסגנונות שונים יתאימו שבילים שונים.

  החופה המסורתית והכפרית, למשל, יגיעו בדרך כלל עם שביל לבן ופשוט. אם אתם רוצים לקשט את השביל, תוכלו להוסיף זרי פרחים או נרות בצידי השביל. לחופה בסגנון כפרי אמיתי, אפשר לזנוח את הבד הלבן של השביל ולהחליף אותו בהמוני פרחים לבנים, שייצרו מחזה מרהיב.

  לחופה יפנית יתאימו עמודי תאורה דומים לאלה של החופה עצמה, משני צידי השביל, ואפשר להוסיף גם בד טול שיימתח בין עמוד תאורה אחד למשנהו.

  להשלמת המראה של החופה העגולה תוכלו להוסיף כדורי תאורה או זרי פרחים גדולים משני צידי השביל, או שתוכלו גם להשאיר את השביל הלבן ללא תוספות ולתת לחופה עצמה לעשות את כל העבודה.

  שביל גישה לחופה. עיצוב וצילום: ליאת רדליך, חברת ליאתריס liatris