שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  שמלות הכלה לחורף הקרוב

  מעצבת שמלות הכלה שיר קולטון מציגה את קולקציית החורף החדשה שלה

  קולקציית שמלות הכלה לחורף הקרוב של המעצבת שיר קולטון נוצרה ברוח שנות ה-20 וה-40 הרומנטיות ומתאפיינת בשילוב בין שתי התקופות. משנות העשרים שאבה המעצבת השראה לגזרות הנעריות והרכות, ואילו משנות ה-40 לקחה אלמנטים ששמים דגש על נשיות וסקסיות. התוצאה: שמלות כלה שמדגישות את גוף האישה ומחמיאות לו, באופן רך ומעודן.

  הכלה שאת רוצה להיות. שמלת כלה לחורף 2015 של שיר קולטון (צילום: איתן טל)

  המעצבת הביאה לקולקציה חידוש נוסף, מההיבט הטכנולוגי דווקא, כשהיא משלבת בין טכניקות חדשות כמו חיתוכים מתוחכמים שיוצרים גזרות המחמיאות לגוף לצד שמירה על קו של גזרות קלאסיות, שממשיכות להיות פופולאריות גם עשרות שנים אחרי שיצאו לאוויר העולם.

  גוונים חדשים ומיוחדים לשמלות הכלה לחורף (צילום: איתן טל)

  קו מיוחד בקולקציה החדשה של המעצבת הוא קו של שמלות שעל קו התפר בין שמלת ערב לשמלת כלה המשלבות אלמנטים מודפסים, צבעוניים ומתוחכמים. הלוא בסופו של דבר, מהי שמלת כלה אם לא שמלת ערב מפוארת? שמלת כלה, בכל עונה, היא ההזדמנות שלך להתגנדר בשמלה חד פעמית, ובדרך כלל ההזדמנות היחידה שלך לזכות בשמלה מעוצבת למידותייך אישית על ידי מעצב אופנה. אצל רוב המעצבים, וביניהם גם המעצבת שיר קולטון שאת יצירותיה אנחנו מציגים כאן היום, שמלות הכלה ושמלות הערב נוצרות תוך התאמה מדויקת לכל כלה, כאשר בסטודיו של המעצבת ניתן לראות דגמים כבסיס לתכנון האישי.

  אמנות הדיוק והפרטים הקטנים. שמלת כלה חורפית וייחודית של המעצבת שיר קולטון (צילום: איתן טל)

  טווח מחירי שמלות הכלה של שיר קולטון: בין 10,000 ל-15,000 שקלים, לשמלה בעיצוב ותפירה אישית. כתובת הסטודיו: שדרות וושינגטון 28 ת"א, פתוח כל יום מ-10:00 ועד 19:00, ובשישי עד 14:00. טלפון לתיאום פגישה: 03-5225020