שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  איך דואגים שכל אירוע יהיה בקונספט שונה?

  האירוע שלכם חייב להיות ייחודי. אתם לא חושבים לחזור על האירוע בדיוק כפי שהתקיים אתמול או שלשום באותו אולם או גן אירועים. כי חשוב לכם כל כך שהאירוע שלכם יישא אופי ייחודי משלו ולא יישכח ממכם ובמיוחד מהמוזמנים שלכם.

  כולנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה ייחודי. אבל זה לא אומר שאתם חייבים לרוץ למצוא מקומות שמעולם לא ביקרו בהם האורחים שלכם, וזה גם לא אומר שאתם צריכים להמציא תפריטים מחדש ולחדש הכל מ א' עד ת'. אתם יכולים פשוט לבחור לעצמכם קונספט ייחודי לאירוע שלכם, כך שהוא יישא אופי ייחודי ושונה. חשוב לבחור קונספט לאירוע בשביל להפוך אותו ממוצלח למושלם. שמים וארץ – גן ואולם אירועים בשרון, כאן מפיקים אירועים ייחודיים בעלי קונספט שונה.

  מה זה קונספט למיתוג האירוע?

  בתקופת ההכנות לאירוע אתם עומדים בפני ים של החלטות, אשר לכל אחת יש משמעות לגבי האירוע שלכם. היכן לערוך את האירוע? מה יהיה התפריט שיוגש בו? וכן הלאה לגבי כל הפרטים האמורים בו. בדיוק זה השלב בו חשוב שתתנו את הדעת לקונספט של האירוע שלכם. כי כאן ניצבת בפניכם ההזדמנות לתת לאירוע טעם מיוחד שכל כולו אתם. טעם כזה שידגיש את אורחי השמחה ויזכיר לאורך ימים את האירוע לכל המוזמנים. בחירת הקונספט תיעשה על ידכם לצד מפיקי האירוע שלכם. תוכלו לבחור קונספט מתוך מאגר קיים או להמציא לכם משהו חדש ומתאים. עליכם לבחור טקסט או סלוגן שילוו את האירוע שלכם, פונט או עיצוב גרפי שיודפס על ההזמנה, על כרטיסי המספרים שיונחו על השולחנות ועוד.. כמו כן באולם או בגן האירועים יוצבו שלטים מתאימים שישלימו את האווירה באותם צבעים ועיצובים.

  כך כל מי שנכנס לאירוע שלכם באולם שמים וארץ – גן ואולם אירועים בשרון, יבחין מיד בצבעים השולטים ובסלוגן שחוזר על עצמו באירוע שלכם וידגיש את האווירה הייחודית ואת הקונספט שהוא רק שלכם. זה מה שיעשה את האירוע שלכם לשונה מכל האירועים ולייחודי. כי כך עושים את האירוע שהוא יהיה בלתי נשכח וייזכר לאורך זמן אצל האורחים שלכם. גם מזכרת מתאימה תשלים את הקונספט ותלווה את האורחים גם הלאה. כי האירוע שלכם אכן יהיה מושקע ומושלם!

  והכי חשוב – תגיעו בשלום.

  נסיעה טובה ומלאה בסטייל!

  XOXO