שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  הבדל של שמים וארץ: שמים וארץ החדש

  אחרי שהתאוששנו מהשיפוץ, אנחנו כאן כדי לספר לכם – מה, איך, כמה ולמה

  עולם האירועים והמקומות לאירועים משתנה ומשתדרג כל הזמן. טרנדים משתנים מעת לעת וכדי להיות בולטים בשטח, צריך לשמור על ייחודיות וסטייל.

  במשך חודשיים נערך שיפוץ במקום. חודשיים בהם לא נערכו אירועים במקום וכל כולנו היינו בתוך זה כדי להביא את המקום לרמה הגבוהה ביותר. לא מדובר ב"שדרוג" או ב"שיפוצון" אלא בשיפוץ מקיף של ממש – מהרצפה ועד התקרה, דרך קירות הבריקים וגופי התאורה הגאומטריים, וכדי להשלים את החוויה כולה, השיפוץ לווה בלוגו חדש, אתר חדש ובלוג שמשדרים באותה השפה.

  מני הרמן, הבעלים של "שמים וארץ": "הכוונה הייתה לקחת את 'שמים וארץ' למקום טבעי, בוטיקי ונטול מסיכות, ולהיפרד מהגרנדיוזיות ומהמלאכותי. להביא את עצמנו. המקום פורק כמעט מ-0 ונבנה מחדש, כאשר המטרה היא ליצור חוויה אמיתית ואינטימית. המקום שונה לחלוטין משהיה והתגובות עד כה מדהימות ומחממות את הלב. אנחנו מזמינים את הזוגות שלנו לבוא כמו שהם ולצקת תוכן ועיצוב למקום, כמו שתמיד חלמו. יחד עם צוות המקום, ניצור חוויה בלתי נשכחת".

  כיאה לשם המקום, נעשה שימוש באלמנטים טבעיים (עץ, אבן, ברזל וצמחיה) והתקבל קונספט של גן-אולם אורבני וטבעי, חשוף ולא מנוכר. המקום מורכב מגן אחד ומאולם אחד, כך שבזמן אירוע, הצוות כולו מכוון לטובת הצלחת האירוע.

  לחוויה הקולינרית ב"שמים וארץ" מייחסים משמעות רבה. על האוכל במקום מנצח השף יואב הרט, שלא רק שבנה את התפריט, אלא מתמיד להיות נוכח ערב-ערב כדי שהכל יתקתק.

  כל זה יוצר חוויה יוצאת דופן ומוקפדת עד הפרט האחרון. תשכחו את מה שהכרתם וקבלו את "שמים וארץ" המחודש!

  הכניסה לגן

  הגן

  האולם

  XOXO

  באהבה, שמים וארץ גן אירועים בעמק חפר