שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  הכוח המניע שמאחורי שזירה בירוק

  הטבע יודע להציע לנו פלטת צבעים עשירה, אינסופית וחגיגית. יחד עם זאת, דווקא שזירה שמתמקדת בגוון אחד יכולה להוביל למחוזות חדשים, יכולה להתגלות כהרבה יותר מיוחדת, יכולה להשאיר יותר רושם ואף יכולה להשאיר יותר מקום לשאר הצבעים לקבל ביטוי

  שזירה שמתמקדת בגוון אחד יכולה להשאיר יותר רושם ואף יכולה להשאיר יותר מקום לשאר הצבעים לקבל ביטוי במקומות אחרים – אם בבגדי האורחים, המנות הקולינריות, הרקיע המנוקד וכדומה. מכאן שאם גם אתם מבקשים אחר אירוע אלגנטי שמשכיל לעצב מגוון פינות חמד עם שזירות מרהיבות, הרי שצוות "שמיים וארץ" ממליץ על שזירה בירוק – צבע שהוא נכון למקום הטבעי ולאווירה החגיגית, ואף צבע שמשלים באופן אידאלי את הנוף שחובק מכל עבר את גן ואולם האירועים "שמיים וארץ".

  חגיגה של גוונים ירוקים מקפיצה כל עיצוב!

  החוכמה הגדולה היא ליצור עניין בשקט ואף ליצור מראה צבעוני תוך התמקדות בצבע אחד. מכאן שאם גם אתם מבקשים עיצוב מרשים של מרכז השולחן או של אזור הקבלה, של החופה או של פינות הישיבה – הרי שאתם מוזמנים ליהנות מהכישרון הגדול של צוות העיצוב מבית "שמיים וארץ", אתם מוזמנים לגלות כמה גוונים יש לירוק וכמה התוצאה יכולה להיות מרשימה, כל עוד משכילים לבחון גוונים שונים, לשחק נכונה עם סוגי עלים, להעמיד באופן מושכל ורגיש טקסטורות שונות של גוונים זהים וכדומה – כך שמבלי ליצור רעש ומבלי ליצור תחושה של מאמץ, ניתן ליצור מראה אלגנטי, טבעי ומלכותי.

  הצבע הירוק מסמל תקווה והתחלה חדשה – מתאים לקונספט?!

  הצבע הירוק מסמל התחלה חדשה ממש כפי שחתונה מסמלת, מסמל צמיחה ותקווה ממש כפי שאירועים עסקיים מבקשים לשדר ומסמל בריאות ורוגע ממש כפי שחגיגת ימי הולדת משמעותיים מבקשים לסמל. מכאן שלצד העובדה ששזירה בירוק מהווה חגיגה מרשימה, הרי שגם מדובר בצבע שמתאים למגוון קונספטים של אירועים משמחים. לסיכום נציין שאומנם שזירה בירוק התחילה בגן ואולם האירועים "שמיים וארץ" כניסיון חד פעמי עבור ההפקה המרשימה של סוכות, אך כאשר מזהים משהו טוב יש לדעת לזהות ולשמר אותו, ועל כן אתם הלקוחות מוזמנים ליהנות מכך.

  מכאן שבין אם מדובר בחתונה, או בריתה, אתם מוזמנים לאפשר לצוות המוכשר מבית "שמיים וארץ" לעצב את האירוע שלכם בגווני ירוק – נשמע חלומי? חכו וראו עד כמה!

  XOXO