שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  המילה האחרונה – Table top !

  אחד הטרנדים המרשימים והמרגשים שהיכו שורשים בתחום העיצוב ובתחום הצילום בפרט, הוא ללא ספק סגנון הצילום Table top!

  כבר כתבנו על Table top לא מעט, אך כשמשהו כה מרשים – פשוט כיף להחזיר לו מחדש את חזית הבמה ולכוון אליו שוב את אור הזרקורים, ולו על מנת לאפשר גם לכם להרוויח מכך. עבור מי שאינו מכיר, או שפשוט אינו מכיר את המונח, נציין שמדובר באותה שיטת צילום מרשימה בה לוקחים מצע חלק ועליה מעמידים (לצד הרבה מחשבה מקדימה) לקט של אקססוריז אשר משכיל לספר ללא מילים את הסיפור שמאחורי האירוע המרגש – כאשר הנושא שמאחורי ההעמדה יכול להיות סיפור אהבה של זוג שנמצא רגע לפני החופה, מנה קולינרית וכדומה.

  מבקשים ליצור זיכרון יצירתי

  סוד ההצלחה של Table top ימשיך להיות מרשים ואיכותי כל עוד הקומפוזיציה תשמור על דיוק, המחשבה המקדימה תתבצע, תיבחר פלטה נכונה של גוונים ומאחורי המצלמה יעמוד אדם בעל רגש, יצירתיות וסבלנות. טכניקת Table top באה להקפיא סיפור של עבר ועתיד, אירועים ואנשים, מחשבות ורגשות, כאשר הכוח הגדול טמון באיכות היצירה המוגמרת, אשר בין היתר מושפעת מבחירת המצע, בחירת האלמנטים, כמות האלמנטים והקטגוריות השונות של המוצגים. מכאן שאם גם אתם לקוחות גן ואולם האירועים "שמיים וארץ" מבקשים ליצור זיכרון יצירתי, תמונה מרגשת ואף לבלות זמן איכות משמעותי – הרי שאתם מוזמנים ליהנות מצילומי Table top לצד אנשי מקצוע שמתמחים בכך.

  גם אתם מבקשים להתנסות בכך

  הטרנד Table top אומנם היכה את שורשיו רק בשנה האחרונה, אך הוא גם היה פה לפני ויש לתאר שהוא ימשיך להתקיים עוד מספר שנים טובות, כאשר כל שנותר לדמיין מתמקד בתהייה לאלו מחוזות חדשים הוא עשוי להגיע, והאם יש מקום להכניס בו שינויים, ולו כי הוא עובד כה טוב כפי שכרגע הוא מוצג – כמובן כל עוד מאחורי העדשה עומד אומן יצירתי בעל נשמה גדולה. לבסוף נציין שגם אתם מוזמנים לנסות להתנסות בכך, ולו על מנת להעניק מתנה, או ליצור זיכרון מעט שונה. תיהנו!

  XOXO