שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  הקווה-קווה דה לה וודינג

  זוכרים את הקווה-קווה? אז זה וחתונות. הנה זה בא!

  הקווה-קווה הוא למעשה יצור אוריגמי (עשוי קיפולי נייר – מריבוע), בעל 4 חלקים חיצוניים ו-8 חלקים פנימיים. הקיפול עצמו לא מסובך ואף יכול להיות מהנה, על אף שבכמויות גדולות הוא בהחלט עלול להתיש ולהפוך די משעמם, כך שמומלץ לצוות חבר או בן משפחה למלכת הקיפולים. העניין הקריטי עוד יותר הוא הכיתוב (או ההדפס) שצריך להיות מעניין ומקורי ומותאם, כמובן, לקיפול.

  אז מדובר בפיסות ניייר שמחות שיכולות להוסיף נופך הומוריסטי ונוסטלגי לכל סגנון של חתונה. החל משלב הצילומים ועד לבית האורחים, בתור הזמנה או בתור תפריט, כשעשוע או כמתנה לאורחים ואפילו במקום פתקיות הושבה, הם יעשו את העבודה ויישארו בזכרון להרבה זמן אחרי. אגב, הנוסחה לא חייבת להיות קווה-קווה לראש – אפשר גם כמה עשרות לשעשוע קהל האורחים או אפילו רק לילדים. כך או כך תרוויחו שעשוע לאורחים שלכם, שויוכלו גם לקחת את צעצוכי הנייר הפטפטניים הללו הביתה.

  עטרו את הבחוץ כאוות נפשכם והשקיעו בבפנים לא פחות. בחוץ אפשר לכתוב את תאריך החתונה ואת שמות בני הזוג או לבחור באיורים כמו לב או נשיקה, וגם בפנים לא חייבות להיות תגליות – אפשר לכתוב מחמאות כמו "מקסימים שאתם", "תודה שבאתם", "אתם נהדרים", "ברוכים הבאים", או "בתיאבון", ואפשר גם משפטים או טיפים לחיים, הכל תלוי בשימוש שבחרתם להם.

  בסוף הפוסט מובטחת הדרכה, לאלה מכם שלא זוכרים – צעד אחר צעד לעבר הקווה-קווה המושלם.

  תחממו את האצבעות ותתחילו לקפל!

  XOXO

  באהבה, שמים וארץ גן אירועים בעמק חפר