שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  מקודשת, מקודשת, מקודשת. אבל בסטייל!

  פוסט על חופות מעוצבות שיגרום לכם לחשוב שוב, אם לרגע חשבתם שהעניין לא שווה השקעה

  זה שחכמנו קבעו שחופה עשויה יריעה ו-4 עמודים, לא אומר ששם זה צריך להיגמר. חכמינו דאז כנראה לא ידעו מה עתיד לבוא – אחרת, אחד הקריטריונים לחופה כשרה היה סטייל (או שלא!?). מכל מקום, תחת החופה מתכנסים האנשים הקרובים ביותר לזוג וזה רגע שאמנם מתרחש לעיני קהל אבל הוא אינטימי כל כך. על אף שמדובר בטקס די קצר, אי אפשר להתעלם מהחשיבות שלו – הוא מהות האירוע. הרי על מה כל השמחה, הריקודים וכל התוהו ובוהו? בדיוק על זה.

  ההתרגשות, המבוכה, הבכי, הרגעים של ענידת הטבעת, החזקת הכתובה, שתיית היין, הרמת ההינומה, שבירת הכוס, הנשיקה שאחרי ועוד – הכל מתועד ומצולם, רגע אחר רגע. אז עשו טובה לעצמכם ולקהל (החסר סבלנות בחלקו), תשקיעו ברגע הזה – תתקדשו בסטייל.

  מלפנים או ברקע – אוריגמי, גרילנדות אורות, מקרמה, צורות גאומטריות, לוכדי חלומות, סידורי פרחים, אותיות, פונפונים מנייר, גדילים, חישוקי רקמה ודגלונים הם רק חלק מהאופציות. זה לא חייב להיות עמוס; להיפך, המינימליסטיות פה תעשה רק טוב. ובכל זאת, אם בחרתם ללכת עם המינימליסטיות עד הסוף, אין קישוט יפה יותר מארבעת הקרובים ללבכם, אוחזים בהתרגשות במוטות החופה (חופה מסורתית). אי אפשר להתעלם מזה, הם תחליף לכל דבר חומרי אחר.

  כדת משה וישראל היפה, קבלו השראה חופות מעוצבות:

  XOXO

  באהבה, שמים וארץ גן אירועים בעמק חפר