שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  קסם צמחי האוויר

  בדומה לסוקולנטים, הם הפכו להיות טרנד בעיצוב חתונות והם עושים את העבודה נהדר בזר הכלה, על דש חליפת החתן, בעיצוב מרכזי שולחנות ובעיצוב הכללי, בתור עיטור לעוגה או כמתנה לאורחים

  יש משהו שקוסם לי בצמחי האויר; כאלה צנועים. מה כבר הם מבקשים? אין להם צורך במצע אדמה והם ניזונים מהלחות באויר, כך שהם דורשים טיפול מינימלי: אור (לא שמש ישירה), ריסוס או טבילה במים פעמיים בשבוע ומקום בו קיימת זרימת אויר (על מנת שלאחר הרטבתם, יתייבשו ולא יירקבו). לעומת זאת, התרומה שלהם ענקית! צנועים – כבר אמרתי?

  אם אתם מחפשים משהו מעט שונה, אך כזה שנותן את אותו אפקט, אמצו את צמחי האויר; יש להם מראה מפוסל ולרוב צבע מנטה פסטלי, והם פתרון נפלא להוספת ירוק לעיצוב הכולל של החתונה.

  טרנד צמחי האויר בחתונות תפס יותר בחו"ל, בארץ קצת פחות. בואו נודה באמת: זולים הם לא – ייתכן וזו הסיבה. כמו כל דבר אחר בתכנון חתונה, גם אותם צריך לקחת אותם בחשבון במסגרת התקציב והופעת אורח תהיה מספיקה כדי לתת להם את תשומת הלב הראויה.

  2 יתרונות בולטים שלהם: האחד – הם אינם צמחים מלכלכים, מה שמאפשר להניחם כקישוט על עוגה, לדוגמא, והשני – הם ימשיכו אתכם הביתה אחרי החתונה לגלגול שני בשל עמידותם (בהינתן הטיפול הנכון, כמובן).

  הם מתאימים לעיצוב חתונה מיוחדת בסגנון אלגנטי, חתונה בטבע, רומנטי, כפרי, מדברי, פראי, בוהו, מודרני, עיצוב מינימליסטי ונקי או עמוס, לחתונות חוף ועוד. מחמיאות להם במיוחד צורות גיאומטריות, כפי שמיד תיווכחו, וזהב ישתלב איתם מעולה – גם זה בהמשך.

  אפשר להשכיב אותם על גבי שולחן, לתלות אותם על חוט, להניחם בכל כלי רנדומלי או בכל זאת לתת להם את המראה כאילו שהם שתולים בתוך עציץ.

  מוכנים?

  XOXO

  באהבה, שמים וארץ גן אירועים בעמק חפר