שמים וארץ - גן אירועים בשרון

צרו קשר לתיאום פגישה מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם  [recaptcha]

  עקבו אחרינו בפייסבוק

  שמים וארץ הוא סיפור של חיבורים היוצר משהו חדש – חד פעמי וייחודי. זהו הסיפור..

  סיפור החיים המשותפים של כל זוג מתחיל במקום, המקום בו הכירו. חשוב וסנטימנטלי יותר הוא המקום בו התחתנו. אולם האירועים בעמק חפר שבשרון, שמים וארץ הוא סיפור האהבה שלכם, המקום הקסום שבו כל בני המשפחה והאנשים האהובים עליכם יזכרו לעד.

  המקום המתאים לכם ולאירוע שאתם צריכים

  אם את מחפשים את המקום המיוחד שיהיה רק שלכם וייזכר כאירוע שייחד אתכם, המקום שבו בני המשפחה שלכם יזכרו ויתרגשו, מהאווירה, הטקס, האוכל, האהבה וההתרגשות שירגישו באוויר. הבחירה באולם אירועים בעמק חפר, צריכה להתרכז בתחושת החיבור בין הזוג ואל המקום וזה מה שאנחנו בשמיים וארץ שואפים אליו.

  אולם אירועים בעמק חפר וצוות שיבטא את הייחודיות שלכם כזוג

  כולנו יודעות כמה מלחיץ לתכנן חתונה שכולם יאהבו. לבחור גן ואולם אירועים בשרון הוא רק השלב הראשון. בחירת אופי האירוע, הצבעים, המראה, האווירה ושמירה על טרנדיות חשובים לנו מאוד. אולמות אירועים בשרון יכולים למכור לכם הרבה רעיונות ואופנות מתחלפות, אבל מניסיון למדנו שלכל זוג יש את הטעם המקורי שלו. בשמים וארץ יש צוות שיודע לבצע את תכנון החתונה תוך היותו קשוב לחלוטין לרצונות של הזוג ובני המשפחה. לכל זוג יש משהו המאפיין אותו ומייחד אותו מאחרים, מתכנני האירועים שלנו מודעים לזה ונותנים שירות כך שהיום החלומי שלכם ייצא בדיוק כמו שחלמתם.

  כיצד תדהימו את האורחים שלכם ? מנות איכותיות לחתונה שלכם !

  אולם אירועים בשרון שמיים וארץ יקשיב לכם בסובלנות ובגמישות כדי שהמנות בחתונה שלכם יהיו בדיוק מה שרציתם. בחירת התפריט אצלנו היא ידידותית ופשוטה עבור כל הזוגות. יש לנו שף וקוראים לו יואב הרט, הוא בעל מוניטין עולמי והוא יעשה הכול כדי שהתפריט בחתונה שלכם יהיה חלומי כמו האירוע. כשזה מגיע אל המנות שאנחנו מוציאים למוזמנים אנחנו לא מתפשרים. יואב השף ייצור את מה שאתם אוהבים, הוא יעבוד אתכם כדי ליצור מנות ייחודיות שמתאימות לאירוע שלכם, כי האירוע שלכם הוא חד פעמי.

  XOXO