שמים וארץ, מבין אולמות אירועים בשרון, ממוקם באזור עמק חפר, בין קיסריה לנתניה ו-20 דקות נסיעה מתל אביב. אולם אירועים בשרון, מתחם טבעי המהווה שמורת טבע בפני עצמה.

אולם אירועים בשרון שמים וארץ – גלריית תמונות

נעים להכיר, שמים וארץ – מבין אולמות אירועים בשרון

בשל יופיו של האזור וקרבתו למרכז, אולם אירועים בשרון הפכו להיות מבוקשים ופופולאריים והתחרות באזור רבה. עם זאת, לא כל מקום לאירועים בשרון הוא אולם האירועים שמים וארץ אשר מציב רף חדש בתחום גני האירועים בכלל.

כשנגישות המרכז, נפגשים עם נוחות ויופי אזור השרון

מיקום המקום באזור השרון, הופך אותו לנגיש לכולם – גם למגיעים מן המרכז וגם למגיעים מן הצפון. פארק התעשיות של עמק חפר הוא נקודה מוכרת וידועה בתוך עמק חפר והשרון כך שאין סיכוי להסתבך… במקום ישנה גם חניה נוחה ורחבת ידיים. הנוחיות והנגישות לחלוטין אינן באות על חשבון היופי.

סביבת שמים וארץ היא סביבה קסומה של פרדסים המבשמים את האוויר, וברגע שתיכנסו פנימה אל תוך אולם האירועים שלנו יקבלו אתכם צמחיה שופעת, פרחים ססגוניים, ומדשאה רחבה בתוכה שזורים מקומות ישיבה שרק מזמינים אתכם לשבת עליהם בנוחיות ובכיף.

שמים וארץ, מבין אולמות אירועים בשרון אשר ממש כשמו מחבר בין שמים לארץ ומחבר אתכם ואת האורחים לאזור ירוק, כפרי ומלא טבע.

ליצור אווירה מופלאה ואנרגיות קסומות

השילוב בין מקום יפהפה הכולל מרחב פתוח, אוכל משובח וטעים, ושירות אדיב הם המתכון ליצירת אווירה נעימה ואנרגיות טובות במקום. אחרי הכל, כל המאמצים המושקעים באירוע אמורים להביא לכך. בשמים וארץ כל האפשרויות פתוחות בפניכם – ניתן להעביר זמן נעים במבנה המרכזי בעל הקירות השקופים ולהרגיש כמו בחוץ, או לשבת באחת מפינות הישיבה שברחבי הגן.

עיצוב האולם, האוכל המשובח והטעים שיוגש בנדיבות, מערכת הסאונד החדישה והתאורה מלאת הקסם יהפכו את האירוע שלכם לחוויה רב חושית לכם ולאורחים. אם אתם מחפשים אולמות אירועים בשרון אשר יקח אתכם למקומות קסומים – בואו לשמים וארץ.

תאמו פגישת היכרות