שמים וארץ, גן אירועים בחדרה. הגן והאולם ממוקם באזור השרון הצפוני בסביבת העיר חדרה, באזור התעשייה עמק חפר. הגן מתאים לחתונות, אירועים קטנים ועסקיים

גן אירועים בחדרה – גלריית תמונות

למה דווקא אולמות וגני אירועים בחדרה?

חדרה הינה בין הערים הבודדות המציעות שילוב מושלם של תעשייה ומגורים באזורים ירוקים, אורח חיים אורבני וים, פארקים עשירים בצמחייה ותעשיות חשמל מפוארות. גני אירועים באזור חדרה מציעים אוירה של שילוב מושלם בין תעשייה מפותחת ואיכות חיים ירוקה בצפון השרון.

הגישה לאזור חדרה וסביבתה נוחה מאוד, הן מכביש החוף ומכביש 4, הנסיעה לחדרה מהאזורים הצפוניים יותר כגון חיפה והדרומיים יותר כמו תל אביב לא אורכת יותר מחצי שעה. הגישה הנוחה הזו היא אחת מהגורמים המשפיעים ביותר על היקפי האורחים המגיעים לאירועים הנערכים באזור חדרה, שכן אזור זה נגיש מאוד.

אולמות אירועים באזור חדרה והסביבה לרוב מכילים גם גנים פתוחים לקבלת הפנים, המרחבים שבאזור מאפשרים לגני אירועים להתפרס על שטח רב ובכך להתאים לחתונות בחורף ובקיץ.

מחפשים אולם או גן אירועים ליד חדרה? נעים להכיר, שמים וארץ!

גן אירועים בשרון שמים וארץ ממוקם בעמק חפר, נמצא ממש בין חדרה לבין נתניה, באזור השרון שהכניסה אליו היא מכביש 4 והינו נגיש מכל חלקי הארץ, חצי שעה נסיעה מתל אביב וחצי שעה נסיעה מחיפה.

לגן מטבח עילית מוקפד ומתחנף לחך, בניצוחו של שף יצירתי ומאוהב בוגר "הקורדון-בלו" פריזאי, טכנולוגיית סאונד ותאורה מפעימה ומתקדמת מסוגה בעולם, שירות מקצועי ואדיב וכמובן סוויטה מלכותית מרהיבה, עם כל הפינוקים שאפשר רק לחלום עליהם.

כאשר תגיעו למתחם תמצאו את גן האירועים שלנו עטור בדקים ורצפות אבן רחבות. גן קסום אשר מתוכנן ומעוצב על יסוד עקרונות האנרגיה החיובית של תורת הפאנג שואי.

אנו מזמינים אתכם לגעת בחלום וללטף אותו בעודכם עומדים בשעריו של גן האירועים בחדרה והסביבה – שמים וארץ.

אולם אירועים בחדרה והסביבה – שמים וארץ

מדוע לבחור בשמים וארץ בתור אולם אירועים בחדרה?

אם אתם מחפשים אולם אירועים בחדרה הרי אולם אירועים שמים וארץ הוא אפשרות מצוינת. יותר ויותר אנשים בוחרים באולם שמים וארץ לעשות בו את האירוע שלהם כי הוא נמצא בסמוך לחדרה, בעמק חפר. כל משפחה שמתכננת חתונה מעוניינת שיגיעו לאירוע הרבה אורחים. כאשר אתם מארגנים חתונה באזור חדרה או עמק חפר אתם מקלים מאוד על האורחים להגיע לאירוע. אולם שמים וארץ נמצא במיקום מצוין ונוח לאורחים רבים.

מדוע שמים וארץ מתוך גני אירועים בחדרה והסביבה?

גני אירועים בחדרה והסביבה הם בעלי המיקום המצוין ביותר עבור האירוע שלכם. ניתן להגיע לחדרה תוך חצי שעה גם מהמרכז כלומר מתל אביב וגם מהצפון כמו למשל מחיפה. במיוחד אם יש לכם משפחה מאזורים שונים בארץ כלומר גם מהמרכז וגם מהצפון, הרי אולם אירועים שמים וארץ הנמצא בעמק חפר שליד חדרה הוא אולם בעל מיקום מצוין עבורכם.

יש יתרונות רבים לבחירת אולמות אירועים בחדרה והסביבה?

חדרה נמצאת במיקום מצוין ונוח עבור האורחים שלכם אבל זה לא היתרון היחיד של איזור חדרה. חדרה וסביבתה מציעים היום יתרונות שכבר אין למצוא במרכז הארץ למרות תנופת הבנייה העצומה שהייתה בחדרה בשנים האחרונות, חדרה עדיין נמצאת בסביבת שטח ירוק גדול שיש בו תשתיות רבות אבל הוא טבעי לגמרי. בצפון הארץ יש הרבה אזורים ירוקים אבל חדרה וסביבתה מציעים את היתרון של קירבה למרכז בשילוב עם איזור ירוק, טבעי ומטופח. כשתגיעו לאולם שמים וארץ תוכלו להתרשם עד כמה ירוק ויפה האזור בו נמצאים אולמות אירועים בחדרה והסביבה.

גן אירועים בחדרה וסביבתה היא בחירה נכונה וחכמה

כאשר אתם בוחרים גן אירועים בחדרה או בעמק חפר כמו שמים וארץ, אתם בוחרים בחירה יוקרתית במחירים סבירים ביחס לתמורה. ניתן לראות בתמונות של הגן ואולם ואירועים כמה יפה ומיוחד גן האירועים שמים וארץ – השביל לגן האירועים, עצי הדר יפיפיים. כל גן אירועים עטוף ירק וצמחיה מיוחדת. גן האירועים מרוצף בדקים ומרצפות אבן טבעית ובגן תאורה חכמה ומתקדמת. בגן אירועים שמים וארץ האורחים יאכלו ארוחה של מסעדת שף, ארוחה אנינה ומיוחדת של שף בוגר הקורדון בלו הפריזאי.

תאמו פגישת היכרות