שמים וארץ, גן אירועים בנתניה. הגן ממוקם באזור השרון ליד נתניה, באזור עמק חפר. גן האירועים מתאים לאירועים קטנים ואירועים עסקיים

גן אירועים בנתניה – גלריית תמונות

למה דווקא אולמות וגני אירועים בנתניה?

נתניה נחשבת לעיר בין הערים התוססות והמעניינות באזור השרון. בשל היותה כה תוססת ומלאת חיים, כל אולם וגן אירועים בנתניה נבנה, מעוצב ומציע רמת אירועים בסטנדרטים מהגבוהים ביותר.

אין ספק כי הגישה הנוחה לנתניה והסביבה היא בין הגורמים המשפיעים ביותר על היקפי האורחים המגיעים לאירועים הנערכים באזור, שכן אזור השרון הינו נגיש מאוד.

אולמות אירועים באזור נתניה שבשרון לרוב מכילים גם גנים פתוחים לקבלת הפנים, המרחבים שאזור נתניה מציע מאפשר למגוון רחב של גנים ואולמות באזור להתפרס על שטח רחב ובכך להציע מרחבים עצומים שמתאימים לאירועים פרטיים כגון חתונות, אירועים עסקיים, כנסים והשקות.

מחפשים אולם או גן אירועים בנתניה ובסביבה? נעים להכיר, שמים וארץ!

גן אירועים בשרון שמים וארץ ממוקם בעמק חפר, ממש באזור חדרה בסמיכות לנתניה, הכניסה אליו היא מכביש 4 והינו נגיש מכל חלקי הארץ.

לגן מטבח עילית מוקפד ומתחנף לחך, בניצוחו של שף יצירתי ומאוהב בוגר "הקורדון-בלו" הפריזאי, טכנולוגיית סאונד ותאורה מפעימה ומתקדמת מסוגה בעולם, שירות מקצועי ואדיב וכמובן סוויטה מלכותית מרהיבה, עם כל הפינוקים שאפשר רק לחלום עליהם.

כאשר תגיעו למתחם תמצאו את גן האירועים שלנו עטור בדקים ורצפות אבן רחבות. גן קסום אשר מתוכנן ומעוצב על יסוד עקרונות האנרגיה החיובית של תורת הפאנג שואי.

אנו מזמינים אתכם לגעת בחלום וללטף אותו בעודכם עומדים בשעריו של גן האירועים שמים וארץ, גן אירועים בנתניה והסביבה.

שמים וארץ – אולם אירועים בנתניה והסביבה

אולם אירועים בנתניה וסביבתה שהוא יוקרתי ואיכותי – אולם שמים וארץ

אם אתם מחפשים אולם אירועים בנתניה והסביבה, שמים וארץ הוא אולם נפלא ייחודי ואנין שיצור אירוע מפנק לכם ולאורחים שלכם, בדקו את אולם שמים וארץ. העיר נתניה ידועה בכל הארץ באולמות האירועים שלה, אולם שמים וארץ הוא אולם אירועים ליד נתניה, המוביל וברמה גבוהה מאוד. אולם אירועים שמים וארץ נמצא באזור יפה וירוק והוא מעוצב בצורה מיוחדת ויוקרתית. באולם מערכת תאורה מרשימה. העיצוב האדריכלי והעיצוב פנים של האולם מיוחדים. את העיצוב הפנימי בני הזוג ובני המשפחה יכולים לעצב בקונספט שיבחרו.

המיטב מתוך גני אירועים בנתניה והסביבה

כאשר שואלים זוגות מה הם מחפשים בגני אירועים בנתניה וסביבתה הם מדגישים את יופיו של המקום ואת היחס והשירות באולמות האירועים באיזור. בגן האירועים שמים וארץ תקבלו שירות מסור ומקצועי גם לאורך תכנון האירוע וגם במהלך האירוע עצמו. אנחנו בגן האירועים שמים וארץ יודעים ומבינים כמה חשוב וחד פעמי הוא האירוע שלכם ואנו נמצאים לשירותכם ועבורכם בכל השלבים – מהתכנון ועד קיום האירוע. אנו נמצאים לשירותכם כל שעה, מקשיבים לכל רעיון שלכם ולכל בקשה. אתם יכולים להיות שותפים לעיצוב האולם אירועים שלכם. אם אתם רוצים להיות מעורבים בעיצוב התאורה והעיצוב הפנימי אנו שמחים לתת לכם , לבקש ולהציע רעיונות שלכם עבור האירוע שלכם. אתם שותפים בבחירת המוסיקה באירוע וכמובן בוחרים מנות מובילות המתאימות לטעמכם ולטעם האורחים שלכם באירוע.

מדוע לבחור דווקא אולמות אירועים בנתניה והסביבה?

אולמות אירועים בנתניה או באזורים אשר קרובים לנתניה הם בעלי יתרונות רבים שאין באזורים אחרים בארץ. המיקום המעולה שנוח לאורחים הוא חשוב מאוד בתכנון האירוע. ככל שמגיעים יותר אורחים כל האירוע מוצלח יותר. כאשר המיקום הוא נוח וקרוב למרכז ולצפון כמו עמק חפר (ליד נתניה), קל יותר לאורחים להגיע ותוכלו לראות שיותר אורחים יגיעו. איזור נתניה ועמק חפר הוא איזור ירוק וטבעי כך שאתם נהנים לקרבה ולמרכז מצד אחד ומסביבה ירוקה וטבעית מצד שני. אולם שמים וארץ מציע ארוחת שף מדהימות של שף משקיען ויצירתי בוגר הקורדון בלו הפריזאי.

תאמו פגישת היכרות