שמים וארץ, מקום לאירועים קטנים בשרון ממוקם בעמק חפר, מתחם טבעי לאירועים קטנים בשרון המהווה שמורת טבע בפני עצמה. שמורת טבע של איכות. בשמים וארץ ניתן לערוך אירועים קטנים וחתונות מ-150 אורחים ועד 300 אורחים

מקום לאירועים קטנים בשרון – שמים וארץ – גלריית תמונות

שמים וארץ מקום לאירועים קטנים בשרון מתאים לאירועים עד 300 איש, זה יכול להיות יום הולדת עגול או חגיגי במיוחד, חתונה קטנה, חתונת כסף, זהב (ואולי גם ארד…) בקיצור – כל ציון דרך בחיים יכול להיות סיבה למסיבה ולארגון אירועים קטנים או אירועים פרטיים בו ישמחו ביחד כל המשפחה והחברים. המשמעות של אירועים קטנים אינה אירועים המאורגנים ברישול או בחוסר השקעה. האירוע יכול להיות חגיגי, יוקרתי ואיכותי ממש כמו אירוע בסדר גודל רחב יותר באולם אירועים רגיל, רק בקטן.

אירועים קטנים עד 150 איש

כאשר מדובר על אירוע קטן בסדר גודל כזה חשוב לבחור מתוך מקומות לאירועים בשרון את המקום המתאים בגודלו ואינו גדול מדי. גודלו של המקום צריך להתאים לכמות האורחים כך שלא יראה ריק מדי וישרה סביבו אווירה קרירה ומנוכרת. עם זאת, חשוב בעת חיפוש אחר מקומות לאירועים בשרון ובכלל לבדוק שהם אינם קטנים מדי ויכולים להכיל כמות מתאימה של אורחים.

בשמים וארץ עומדים לרשותכם הגן הקסום מלא מקומות ישיבה נוחים הפזורים על מדשאה וגם אולם הבנוי זכוכית. הזכוכית יוצרת חיבור בין הגן אירועים לאולם הנכללים יחד כמקשה אחת המקנה מראה של נשף, במיוחד לאירועים עד 150 איש.

אירועים קטנים עד 200 איש

גם כאשר מדובר על אירועים קטנים בסדר גודל גדול יותר המכיל עד 200 איש חשוב למצוא מקום לאירוע קטן היכול להכיל כמות כזו של אורחים וגם נכון לתת את השירות למספר כזה של אורחים. המפתח לאירוע איכותי בו האורחים כל המשתתפים יהנו מכל רגע הוא היערכות של המקום מבחינת כמות אנשי הצוות וארגון המקום. בשמים וארץ ערוכים ומוכנים היטב לקבל אירועים עד 200 איש.

אירועים קטנים עד 250 איש

באירועים עד 250 איש המקום צריך להיות גדול יותר, ורצוי שיכיל גם מספר אזורים ולא רק אזור אחד לשהיה. כאשר מוזמנים 250 אורחים לאירוע, סביר כי רובם לא יהיו מאזור אחד לכן חשוב למצוא מקום לאירועים קטנים במרכז. על מנת לשמור על ציביון כפרי ופסטורלי חפשו מקום לאירועים בשרון.

השרון הוא אזור מרכזי שהגישה אליו נוחה הן מצפון הארץ והן מן המרכז והדרום. עם זאת, הוא ירוק, מלא שדות ופרדסים עד כי קשה להאמין שנסיעה בת חצי שעה מפרידה בינו לבין אזור גוש דן.

אירועים קטנים עד 300 איש

300 אורחים היא כמות מכובדת מאוד ההופכת את האירוע לנושק לאירוע בינוני. אירוע עד 300 אורחים או אירוע בסדר גודל כזה, צריך אף הוא מקום המוגדר כמתאים לאירועים קטנים כאלה.

כמו בכל מקום לאירועים, חשוב לראות מהו התפריט, האם הוא עשיר ומגוון מספיק? האם המטבח ערוך לאירוע עם תפריט חלבי? צמחוני? טבעוני או כשר? היערכות של המטבח לכל סוג של תפריט מעידה על רצינות. באירוע עד 300 איש כזה כדאי לבנות תפריט המבוסס על אפשרויות רבות ככל האפשר העומדות לרשות האורחים.

תאמו פגישת היכרות