שמים וארץ הוא מקום לחתונה בשרון המשלב בין מיקום נוח, מקום מעוצב ויוקרתי ואווירה פסטורלית כך שהאירוע יהיה מעבר לכל הציפיות. שמים וארץ מקום לחתונה בשרון

מקום לחתונה בשרון – גלריית תמונות

חתונה היא אחד האירועים היותר חגיגיים בחייו של זוג צעיר, אירוע אשר מהווה ציון דרך בחיים המשותפים והתחלה של פרק חדש. חתונה יכולה להיערך גם בשלב מאוחר יותר בפעם השניה ואף השלישית ועדיין ההתרגשות תהיה רבה. לכן, לזוגות המתחתנים חשוב כי המקום בו נערך האירוע ישקף את תחושותיהם ושבמקום תשרה אווירה קסומה וחגיגית. היום ישנם מקומות רבים לחתונה: אולמות, גנים, וגם מסעדות יוקרתיות בהן ניתן לערוך חתונות בסדר גודל קטן. מקומות לחתונה במרכז הם מבוקשים מאוד בשל המיקום הנוח והנגישות שלהם. עם זאת, לא כל מקום לחתונה במרכז מספק אווירה קסומה ופסטורלית. אזור השרון הוא אזור נפלא לאירועים.

מבנה זכוכית בלב פרדסי השרון

השרון הוא אזור כפרי בו ניתן עדיין לראות מרחבים של פרדסים ושדות, כך שהוא מספק אווירה נהדרת לאירועים. לכן, ישנם לא מעט מקומות לחתונה בשרון, אך שמים וארץ הוא מקום מושקע אשר אינו מסתמך רק על סביבתו היפה. הוא משלב בין חדשנות וטכנולוגיה, מבנה מעוצב המכניס את יופי המקום פנימה, גן מרהיב ביופיו הכולל מדשאה רחבת ידיים שסביבה עצי דקל תמירים ושלל פרחים במגוון צבעים. זהו אינו עוד אולם חתונות אשר גן לצידו. הארכיטקטורה המיוחדת פרי יצירתו וחשיבתו של המעצב ניב פורטל יצרה חוץ ופנים המתחברים ביניהם ומהווים חלל אחד. קירותיו השקופים של המבנה והתקרות הגבוהות כמו מחברים אותו אל תוך הגן. כך, היושבים במבנה מרגישים היטב את החוץ ולהיפך – הבוחרים לשבת תחת כיפת השמים חשים היטב את המתרחש באולם. ההרמוניה והחיבור בין כל חלקי המקום יוצרים אנרגיות מופלאות והופכים חתונות למיוחדות.

מראה, ניחוחות וטעמים – חוויה לכל החושים

שמים וארץ, בתור מקום לחתונה בשרון, הוא נגיש מאוד. המיקום שלו בלב פארק התעשיות הירוק והחדש של עמק חפר הופך אותו לנוח להגעה גם מכיוון המרכז וגם למגיעים מצפון. כך האורחים יגיעו רעננים ולא רצוצים. הדבר בא לידי ביטוי אף יותר, כאשר מדובר בחתונת שישי בה האורחים לעיתים מזדרזים לקבל את השבת – עם אירוע בשמים וארץ, אורחיכם יגיעו לביתם במרכז תוך זמן נסיעה קצר.

שמים וארץ משלב בתוכו מקום יפה וסביבה פסטורלית ההופכים את הגן אירועים בשרון זה למושלם בעבור קיום חתונות. התאורה הקסומה, המוזיקה הנשמעת היטב במערכת המולטימדיה החדשנית, המנות המשובחות אותן תוכלו לבחור מתוך תפריט עשיר וכמובן השירות האדיב של הצוות אשר רואה את השירות כערך עליון הופכים את השהיה במקום לחוויה רב חושית. אין ספק כי מקומות לחתונה בשרון יש לא מעט, אך מקום שיגרום לכם לרחף בין שמים וארץ יש רק אחד!

תאמו פגישת היכרות