תנו לשמש לפנק, לצחוק להתגלגל ולאלכוהול לזרום, עם חתונה בקיץ באווירה חמימה במיוחד – אצלנו בגן אירועים שמים וארץ

חתונה בקיץ – גלריית תמונות

דבר ידוע הוא כי עונת הקיץ הינה עונת החתונות. אחרי החורף בו ידאגנו כולנו להשמין ולאכול מאכלים מדושנים, הסתגרנו בבית והתכרבלנו בשמיכה, מגיעה עונת הקיץ ועמה הזמן להוציא את הראש מהמיטה ולצאת מהבית לטיולים. עונת הקיץ היא העונה החמה ביותר לחגיגת חתונות ולמעשה עריכת חתונה בקיץ הינה בין האירועים אליהם יש להתכונן זמן רב מראש. מאחר ורוב המתחתנים מעדיפים לערוך את האירוע בעונה החמה, כמעט ולא ניתן להשיג מקומות באולמות הפופולאריים ביותר לקראת עונת הקיץ, במיוחד באולמות באזור השרון, כמו שמים וארץ.

חתונת קיץ באולם

המעוניינים לחגוג את יום חתונתם בקיץ ובאולמות איכותיים ומהודרים, טוב יעשו אם יזמינו מקום באולמות אלו מבעוד מועד, ואפילו בעונה שלפני. זאת על מנת להבטיח כי החתונה תיערך באולם לחתונה איכותי ומקצועי המעניק את כל האטרקציות, הפינוקים והשירותים האיכותיים המתאפשרים באולמות המקצועיים. כמו כן, בהזמנת מקום לאולם אירועים בקיץ כבר בעונה שלפני או אפילו בקיץ הקודם – יכולים בני הזוג לרכוש בטחון באשר לחגיגת האירוע ולבנות את שאר השירותים והתכניות בהתבסס על הזמנת האולם.

חתונות קיץ בחורשה

ארץ ישראל מציעה לא מעט אתרים פסטורליים וקסומים ההופכים אגדה חיה ביום החתונה. ישנם לא מעט גני אירועים הפותחים את שעריהם ומאפשרים לזוגות צעירים לחגוג את יום שמחתם באמצע היער. גני אירועים אלו מציעים הסעות אישיות עד למקום החתונה, שירותי קייטרינג ייחודי ומסוגנן בהתאם לצרכי המתחתנים, מוזיקה הנבחרת באופן אישי על ידי בני הזוג ותכנית אמנותית לבחירת בעלי השמחה. אין ספק כי חתונה בטבע יכולה להעניק לחוגגים זכרונות לשנים רבות ולאורחים – חוויה בלתי נשכחת והשראה לאירועים עתידיים.

חתונה בקיץ יצירתית

חתונת קיץ יכולה להיערך במגוון אתרים יצירתיים ברחבי הארץ. המעוניינים לחגוג חתונת קיץ באזורים פתוחים יכולים לארגן את הקייטרינג והמלצרים או להזמין שירותים מקצועיים בחבילה אחת על ידי מפיקי אירועים מקצועיים, גם אם מדובר על אירוע בשישי. חתונה מיוחדת יצירתית יכולה לבוא לידי ביטוי בהפקות משחק או הפעלות של חברים, בהצגת סרטון חתונה מרגש או יצירת פינת צילום מקצועית בחתונה, יצירת תכנית אישית וייחודית לחוגגים הכוללת את התחביבים האישיים של האורחים ועוד.

תאמו פגישת היכרות