שמים וארץ ישמחו כמעט לקבל את השבת עם החתן והכלה, במסגרת חתונות שישי בצהריים של הגן. אנו מזמינים אתכם לעשות היכרות עם הטוב שהאולם שלנו מציע לאירועי סוף שבוע

חתונה בשישי בצהריים – גלריית תמונות

כאשר אנו מדמיינים חתונה, לרוב עולה תמונה של חופה המלווה בשקיעה ובכוכבים ראשונים ובשלב הריקודים תאורת המקום עובדת במלוא המרץ. נכון, רוב החתונות נערכות עדיין בשעות הערב, אך בשנים האחרונות צץ ופורח לו קונספט חדש של חתונות בשישי אשר הייחודיות שלהן היא בכך שהן נערכות באור יום.

אין ספק כי עריכת חתונה בשישי בצהריים בשעה בה זורחת השמש ומגלה לנו את הסביבה בצבעיה הטבעיים היא מלאה בקסם. חתונת שישי יוצרת חתונה מיוחדת עם אווירה שונה. עדיין מדובר על אירוע אלגנטי ומלא קלאסיקה, אך משהו מן הרשמיות נסדק ונוצרת אווירה חופשית ונינוחה היותר האופיינית בכלל לשישי בצהריים, השעה היפה בשבוע, בה בו אנשים רבים פנויים וחשים כבר את אווירת סוף השבוע.

מיקום נוח יחד עם שלווה

חתונות בשישי בצהריים הן קסומות במיוחד כאשר הן נערכות בסביבה כפרית וירוקה. עם זאת, במיוחד כשמדובר על אירוע בשישי בצהריים יש לשים לב כי הפסטורליות והירוק לא יבואו על חשבון נגישות ומרכזיות המקום. בכל חתונה ישנם אורחים שהם שומרי שבת וצריכים להגיע לביתם עד כניסת השבת ולכן מיקום נוח הוא חשוב במיוחד. שמים וארץ הוא גן אירועים הנמצא בעמק חפר, בסביבה המוקפת פרדסים ושדות. המיקום באזור השרון הצפוני הופך את המקום לנגיש גם למגיעים מכיוון צפון וגם למגיעים מן המרכז או הדרום. השילוב של מקום מרכזי וסביבה יפהפיה הוא שילוב מנצח.

לא רק הסביבה מתאימה במיוחד לחתונות שישי בצהריים אלא גם המקום עצמו. כבר עם ההליכה בשביל הכניסה כאשר סביבכם שלל פרחים ססגוניים ועצים יכניסו אתכם לאווירה שלווה וקסומה. המבנה המרכזי של המקום עשוי זכוכית כך שגם בעת שהייה באולם ניתן לראות את הגן המקסים והירוק המקיף אותו. הגן שזור בפינות ישיבה נעימות האידיאליות במיוחד לאירועים בשישי בצהריים, שמקבלים גוון של אירועי טבע קסומים.

ארוחה טעימה בשישי בצהריים

חתונות בשישי ניחנות באווירה מיוחדת הנובעת פעמים רבות גם מן הצד הקולינרי. בחתונות אלה, הנערכות לרוב באווירה כפרית יותר ופחות טקסית, גם המנות הופכות לקלילות יותר כפי שמתאים בשעת צהריים, במיוחד בעונת הקיץ. התפריט לובש רעננות וצבעוניות, שופע ירקות וטעמים. פעמים רבות נבחר תפריט צמחוני, טבעוני המאפשר לאכול גם בחתונה קינוחים נפלאים שאינם אפשריים בדרך כלל מטעמי כשרות.

שמים וארץ יקבל את פניכם עם מנות נפלאות ומגוונות אותן תוכלו לבחור מן התפריט העשיר. זהו מקום בו תוכלו לחגוג את חתונתכם כשמעליכם שמים כחולים, תחתיכם דשא ירוק ואתם מוקפים בגן יפהפה בו תראו זוהרים במיוחד באור השמש.

תאמו פגישת היכרות