חתונה טבעונית היא קונספט שהופך מקובל יותר ויותר ואנשים נפתחים אל התפריט הטבעוני. הקונספט של חתונה טבעונית מתמזג היטב עם מקומות כמו "שמים וארץ" אשר האווירה בהם היא של טבע וכפר

חתונה חתונה טבעונית – גלריית תמונות

הטבעונות היא כבר מזמן לא טרנד חולף. רבים היום הגיעו מנסים את הדרך הטבעונית הכוללת בתפריט שלה הרבה מאוד חומרי גלם בריאים כמו קטניות, ירקות ופירות, נבטים ונבטוטים, מיצים, מאפים בריאים וגם מוצרים אלטרנטיביים לגבינות ומאכלי חלב כמו גבינות ויוגורטים מחלב שקדים, סויה או אורז. אורח החיים הטבעוני והבריא נכנס כבר מזמן גם לאירועים חגיגיים ולא רק לחיי היום יום.

חתונה טבעונית – יהיה מה לאכול?

הטבעונים עצמם מכירים את התפריט הטבעוני כתפריט יומיומי ולכן לא תמיד בטוחים שניתן לערוך חתונה טבעונית בה התפריט יהיה מגוון וחגיגי. על אחת כמה וכמה אורחים המוזמנים לחתונה טבעונית, במיוחד המבוגרים יותר אשר פחות חשופים לחידושים, לתחליפים למוצרים מן החי ורגילים לסוג מסוים של מאכלים.

בני הזוג הטבעונים רואים בשמים וארץ עד מהרה עד כמה אפשר לערוך חתונה טבעונית חגיגית שתהיה חגיגה לכל החושים. גם האורחים משתכנעים לאורך החתונה כי התפריט של חתונה טבעונית הוא עשיר, טעים ומשביע לא פחות מכל תפריט אחר.

בעמק יפה בין כרמים ושדות…

כן, בדיוק במקום כזה ממוקם גן האירועים הקסום שמים וארץ, ממש בליבו של עמק חפר בתוך פארק (דגש על פארק!) התעשיות המודרני והירוק של האזור. בשמים וארץ מבנה האולם היפהפה מתמזג היטב עם הגן הפורח המקיף אותו כך שהאולם והגן מתחברים לאחד.

ברחבי הגן פזורות פינות ישיבה נמוכות בהן אפשר לשבת בכיף, הוסיפו לכך תפריט מלא במאכלים אשר כולם על טהרת הצומח וקבלו חתונה טבעונית שכולה טבע וכפר. עמק חפר, מעבר להיותו יפה ופסטורלי הוא גם אזור נגיש מאוד, נמצא במרחק של כחצי שעה נסיעה מן המרכז וגם נגיש לבאים מצפון הארץ. זהו מקום אידיאלי לקיומה של כל חתונה, ובוודאי חתונה טבעונית בה הירוק הוא חלק חשוב ומהותי.

אוכל טבעוני ואיכות בלתי מתפשרת

יתכן שעבור שפים שרגילים לבשל מנות בשריות, תפריט טבעוני מהווה אתגר, אך השף המצוין של שמים וארץ מכיר את כל סוגי התפריטים ועבד עם כל סוגי המנות, מה גם ,שאתגר הוא רק תמריץ עבורו להוציא מן המטבח מנות משובחות. לכן, שמים וארץ הוא מקום נפלא לכל סוגי החתונות, כולל חתונות טבעוניות.

תאמו פגישת היכרות