מקום המתאים לחתונות מיוחדות צריך לספק את התנאים לכל חתונה, בין אם זו חתונה בסגנון שוק ובין אם חתונה מן האגדות. שמים וארץ הוא גן אירועים מיוחד בעבור חתונה מיוחדת ואנו מזמינים אתכם לגלות מדוע בשורות הבאות

חתונה מיוחדת – גלריית תמונות

אם בעבר חתונות היו אחד האירועים היותר צפויים שישנם, בו ידעו האורחים מראש כיצד המקום הולך להיראות, מה הולכת ללבוש הכלה ומהן המנות שיוגשו, היום הדבר כבר אינו כך. היום זוגות רבים מארגנים חתונה מיוחדת להם, חתונה שתשקף את המהות שלהם, את אופיים, טעמם והשקפתם. ישנן חתונות מיוחדות בסגנונות שונים, חתונות קטנות מאוד או דווקא גדולות מאוד, חתונות יוקרתיות ונוצצות לעומת חתונות כפריות ופשוטות.

חתונות עם מוטיב מרכזי ובמיקום מרכזי

חתונות מיוחדות נושאות בתוכן פעמים רבות מוטיב מרכזי או קונספט ייחודי כלשהו. חתונה בסגנון וינטג' הנערכת באווירה נוסטלגית ורומנטית עם תלבושות מיוחדות המזכירות נשף בטירה באירופה, חתונה בסגנון קיצי הכוללת גם ריקודי זומבה ושלל הפתעות אחרות, חתונה השמה דגש על ייחודיות בתחום הקולינרי, שהפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ויותר מכך – מהתרבות שלנו. ישנן לא מעט חתונות מיוחדות במרכז בהן מושם דגש על קולינריה ייחודית כמו חתונות בריאות, חתונות טבעוניות או צמחוניות.

על מנת לערוך חתונה כזו יש לבדוק היטב את התפריט של המקום ולראות האם הוא ערוך לחתונות בעלות תפריט ייחודי, כמו למשל חתונה טבעונית. לא מעט חתונות מיוחדות בשרון נערכות בשמים וארץ, מקום קסום הערוך להכיל ולקבל כל חתונה שהיא. שמים וארץ ממוקם בפארק התעשיות החדש של עמק חפר, מקום מוכר היטב בשרון ונוח להגעה. גם את החתונה המיוחדת והלא שגרתית ביותר כדאי לערוך במקום מרכזי ונגיש על מנת שלא לבזבז לאורחיה אנרגיות מיותרות על הגעה למקום.

על מנת לערוך חתונה בשפע של יצירתיות, שתביע את מי שאתם, את טעמכם וחלומותיכם, מצאו מקום עם רגלים על הקרקע, אך כזה שיאפשר לכם לרחף בין שמים וארץ.

אירוע של פעם בחיים

נכון, בתקופתנו חתונות אינן תמיד אירוע של פעם בחיים. עם זאת, כל זוג צעיר העומד לפני חתונה מתייחס אליו ככזה וטוב שכך. זוגות משקיעים את כל מרצם, יהבם וחלק משמעותי ממשאביהם בהפקת החתונה הנראית בדמיונם. במיוחד כאשר מדובר על חתונה מיוחדת במרכז אי אפשר לדעת למה לצפות.

באזור המרכז במיוחד ניתן לראות זוגות שהולכים עד הסוף עם רצונותיהם וחלומותיהם ויכולים לערוך חתונת שישי צהריים, או כפרית, יוקרתית, בסגנון היסטורי, חתונה הכוללת אפקטים מיוחדים במינם ויוצאי דופן. כך או כך, המקום בו נערכת החתונה צריך לשלב עיצוב מיוחד יחד עם חמימות ושלווה, אדיבות הצוות יחד עם קידמה וטכנולוגיה שיאפשרו יצירת אפקטים מיוחדים. את כל אלה ויותר תקבלו בשמים וארץ, מקום בו כל חתונה הופכת להיות חתונה מיוחדת.

תאמו פגישת היכרות