שמים וארץ, גן אירועים המקפיד להשתלב היטב עם סביבתו, ממוקם באחד האזורים הירוקים בארץ – בלב השרון ושבו תפריט של חתונה צמחונית מהווה חלק בלתי נפרד ממבחר התפריטים המוצעים

חתונה צמחונית – גלריית תמונות

היום אנו נמצאים בעידן בו ישנו רצון עז לחוות את הטבע, להשתלב בו, לחיות בצורה בריאה וטובה יותר. במסגרת רצון זה, יותר ויותר אנשים מבינים כי בשר לא חייב להיות חלק מכל ארוחה והופכים להיות צמחונים. יותר אנשים בוחרים לערוך גם חתונה צמחונית המבוססת על טהרת הירקות, הפירות וגם מוצרי חלב – למעשה כל מה שאינו בשר. אם ישנם אורחים המגיעים לחתונה צמחונית בסקפטיות ובחשש שלא ימצאו מה לאכול, הם יוצאים עם חיוך ובטן מלאה.

להתאים את החתונה לאורח החיים

היום יותר ויותר זוגות מבינים כי החתונה היא חלק מחייהם וממי שהם. הכלה יכולה להיות היא עצמה בזמן החתונה ולא להיראות בתחפושת. גם עקרונותיהם של בני הזוג יכולים לבוא לידי ביטוי בחתונה, כך שאם מדובר על זוג או שאחד מבני הזוג צמחוני, אפשר בהחלט לערוך חתונה צמחונית. היום גם אנשים שאינם צמחונים שמחים לכל הזדמנות בה מוצעת להם ארוחה צמחונית.

כולם יודעים היום כי בבשר ישנם דברים טובים יותר וטובים פחות כך שארוחה לא חייבת להיות בשרית, גם ארוחה באירוע. הארוחה במסגרת חתונה צמחונית אותה מנהל שף מומחה כפי שישנו ב"שמים וארץ" היא ארוחה ססגונית, ריחנית, מגוונת ומעבר לכל – טעימה.

חתונה צמחונית – חגיגה לכל החושים

הירקות והפירות נותנים שלל צבעים לארוחה. לכן, חתונה צמחונית היא חתונה המלאה בצבעים, בטעמים וריחות. בהחלט לא מדובר רק על סלטי ירקות או סלטי עלים. זוהי ארוחה משביעה מאוד הכוללת תבשילי ירקות, פסטות עם מגוון רטבים (כולל חלביים כמו שמנת בוורסיות שונות), פשטידות ומאפים, מרקים וגם תחליפי בשר כמו סויה. חתונה צמחונית יכולה לכלול גם דגים הנחשבים לרוב חלק מתפריטו של צמחוני. מעבר לשלל המנות העיקריות, הדובדבן שבקצפת בכל חתונה צמחונית הוא קינוחים. כאן יהיו קינוחים חלביים ולא פרווה כך שטעמיהם יהיו משודרגים.

ירוק בפנים וירוק בחוץ

נסיים בחידה: מה זה ירוק בפנים וירוק בחוץ? חתונה צמחונית בשמים וארץ כמובן. שמים וארץ הוא גן אירועים מלא דשא, צמחיה ופריחה אשר חתונה צמחונית הופכת אותו לטבעי וירוק עוד יותר. גם הבחוץ הוא ירוק. המקום נמצא בלב פארק התעשיות של עמק חפר כשהוא מוקף פרדסים ושדות – מקום אידיאלי לכל חתונה, אך במיוחד עבור אלה אשר הטבע הוא חלק מהם.

תאמו פגישת היכרות