אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה בשרון המשלב בין נגישות ומיקום מרכזי ליופי ושלווה, שמים וארץ בעמק חפר בשרון הוא מתחם נפלא עבורכם לקיום חתונות קטנות

חתונה קטנה בשרון – גלריית תמונות

חתונות יכולות להיערך במגוון דרכים, צורות ומקומות. אם בעבר חתונה היתה אירוע שכל תוכנו צפוי וידוע מראש, עם מנות קבועות וכמות קבועה פחות או יותר של אורחים, היום הדבר כבר אינו כך. ישנם זוגות המעדיפים לערוך חתונה קטנה המיועדת לאנשים הקרובים ביותר. פעמים רבות חתונות קטנות נערכות כאשר מדובר על חתונה שניה אותה מעדיפים לחגוג באופן צנוע, פשוט ובסדר גודל קטן יותר. גם באירוע קטן יותר, לא מתפשרים על איכות. ישנם מקומות לחתונות קטנות המלאים באיכות, יופי ויוקרה.

חתונה עד 150 איש

כאמור, ישנם לא מעט זוגות המעדיפים חתונה קטנה בה ישתתפו חבריהם ומכריהם הקרובים ביותר על פני חתונה גדולה יותר. מקום המתאים לאירוע של עד 150 איש צריך לשלב בין מרחב לבין אפשרות ליצור אווירה חמימה ומלאת קירבה. שמים וארץ הוא מקום לחתונה קטנה בשרון, אזור מרכזי הנגיש לכל חלקי הארץ וגם מקום מלא יופי ושלווה. הגן ממוקם בלב פרדסי עמק חפר. הוא כולל מבנה המרכזי העשוי זכוכית וצופה לגן ומתאים בגודלו גם לחתונות קטנות.

חתונה עד 200 איש

אירוע המכיל עד 200 איש עדיין נחשב אירוע או חתונה קטנה, אך מצד שני נדרש בה מרחב ומקום על מנת לא ליצור צפיפות. השילוב בין האולם והגן של שמים וארץ מאפשר לאורחים להתפזר או להתאחד על פי רצונם. בחלקים מסוימים של החתונה ישנו די מקום באולם לכולם מבלי לחוש צפיפות, אך בחלקים אחרים יכולים האורחים להפזר ברחבי האולם והגן על מנת לחוש מרחב ואינטימיות.

חתונה עד 250 איש

אם החלטתם להזמין את חבריכם לעבודה, קרובי משפחה וחברים קרובים יתכן שמספר האורחים יגיע עד 250 איש. גם כאן כדאי להתמקד בחיפוש מקום לחתונה קטנה אשר ישרה במקום אווירה חמימה ונעימה. מקום גדול מדי עלול להשרות אווירה קרירה ולא ליצור את האיחוד בקרב האורחים. אם אורחיכם מגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ כדאי לחפש מקומות לחתונות קטנות במרכז, במיקום שיהיה נוח להגעה הן מצפון הארץ והן ממרכזה ודרומה.

שמים וארץ הוא גן אירועים קסום הנמצא בליבו של השרון בפארק התעשיות החדש והמודרני של עמק חפר. מיקום זה מקנה לאורחים הגעה מהירה ללא טרטורים (הווייז ללא ספק ימצא את הדרך) וגם סביבה ירוקה ופסטורלית המתאימה במיוחד לאירועים קטנים ונותנת להם אווירה כפרית וביתית, עם תפריט צמחוני או בשרי.

חתונה עד 300 איש

300 איש היא כמות לא מבוטלת של אורחים אך זו עדיין נחשבת לחתונה לא גדולה לכן יש למצוא מקום המתאים בגודלו לכמות זו של אורחים. המקום צריך להתאים בגודלו וגם באיכות השירות שהוא מספק. באירוע של 300 אורחים נדרשים די אנשי צוות אשר יוכלו לעמוד לרשות האורחים ולספק שירות אדיב למשך כל האירוע. בשמים וארץ תמצאו את השילוב המנצח בין מקום ייחודי בעיצוב שלו, מקום בעל יופי של המבנה ושל הגן סביבו, תפריט עשיר ומגוון וצוות אשר ישרת אתכם ואת אורחיכם באדיבות לאורך כל האירוע.

תאמו פגישת היכרות